1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
Marcin J

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5221

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-09-18, 11:30   Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
marzena66,

Niestety pracuje na windows uk, dlatego brakuje polskich znakow w postach jak i slownika, oczywiscie nie zwalnia mnie to z kontroli ortografi, czesto pisze w pospiechu a wiadomo ze pospiech jest wskazany przy lapaniu pchel... Obiecuje zwracac wieksza uwage na gramatyke :-(

Natomiast
JaBaba,

Nie jestem cFaniakiem i nikt nie ma prawa mnie nim nazywac.
Zyje Pani dluzej na tym swiecie i za pewne wie Pani co oznacza nazwanie kogos cwaniakiem.

Obrazliwe jest rowniez oczernianie moderatorow, przyjaciol forum, ludzi ktorzy staraja sie pomoc chorym w ktorej grupie jest rowniez Pani.

W Pani postach przewage maja posty o klotliwej tresci, natomiast sa one poprawne gramatycznie.

A teraz moge dostac bana za brak merytoryki i zabrudzanie forum, lecz czulem potrzebe odparcia kolejnego ataku przez forumowiczke ze swietnym nick-iem.
  Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
Marcin J

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5221

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-09-17, 17:37   Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
W zwiazku iz mam szacunek do osob starszych, a mniewam twierdzic iz data w nicku to data urodzenia, uszczypne sie w jezyk i nie wypowiem slow ktore same sie na niego cisna... no ale juz nie cFaniakuje na forum.
  Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
Marcin J

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5221

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-09-10, 08:45   Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
maria1952,

Podziele zdanie Basi

Wiekszej bzdury nie slyszalem, sugestia ze moderatorzy kontroluja tysiace skrzynek osob piszacych na tym forum.

"Czasami lepiej trzymac buzie zamknieta nizeli ja otworzyc i potwierdzic ze jest sie glupcem"
  Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
Marcin J

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5221

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2016-09-07, 13:27   Temat: Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
Jezeli pisalas do basiaiwojtek to zostal wyslany w formie postu w ich temacie, nawet odpisali Tobie na niego...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group